تبلیغات پزشکان

تبلیغات شما با تعرفه مناسب

کلیک کنید

سامانه اطلاعات پزشکان تهران
مراکز ترک اعتیاد

آمارگیر سایت
روانشناسی: شخصيت شناسي از روي دست خط

شخصيت شناسي از روي دست خط


 

دست خط شما به کدام دسته تعلق دارد…

 

 

کسانى که خطى نامرتب دارند

احتمالاً در زندگى بسيار فعال هستندو به همين دليل برايشان مشکل است که بتوانند ثابت و بى تحرک بمانند و برخى از کارهايشان حساب شده و سنجيده نيست. به همين دليل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غيرقابل پيش بينى هستند. آزادى شخصيتى براى آن ها خيلى مهم است و اهميت زيادى به استقلال خود مى دهند و ممکن است گاهى خيلى احساساتى رفتار کنند

 

 

کسانى دست خط مرتب و خوانايى داشته باشند

مى توان اين طور برداشت کرد که آن ها خودشان را بسيار کنترل مى کنند و دوست ندارند به راحتى شخصيت خود را لو بدهند. حتى گاهى اوقات برايشان مشکل است که احساساتشان را بروز دهند و آن را سرکوب مى کنند.

 

 

کسى که خيلى پررنگ مى نويسد و قلم را زياد فشار مى دهد

احتمالاً علاقه زيادى به مخالفت کردن با ديگران دارد؛ چرا که احساس قدرت واعتماد به نفس زيادى مى کند و دوست دارد روى ديگران اعمال نفوذ کند و به همين خاطر شخصيت افراد را درست درک نمى کند.

 

 

کسانى که خيلى کمرنگ مى نويسند

احتمال اين که فردى حساس و دلسوز باشند بسيار زياداست و موقعيت ديگران را حتى بيشتر از خودشان درک مى کنند و اين امکان نيز وجود دارد که قادر به اثبات حرف خودشان نباشند و خيلى راحت ضربه مى خورند و وقتى ديگران از آن ها انتقاد مى کنند خيلى سريع از موضع خودشان عقب نشينى مى کنند.

 

 

کساني که خيلى کند و آهسته مى نويسند

به سرعت قادر به نشان دادن عکس العمل نيست؛ اين افراد احتمالاً به زمان بيشترى براى ابراز عقيده خود نياز دارند. افرادى که آهسته مى نويسند از نظر خلق و خو اغلب اشخاصى ملاحظه کار و محتاط هستند و در نتيجه به زمان بيشترى براى فکر کردن و فهميدن نياز دارند و در ابراز احساسات شان هم کند هستند و اغلب دوست دارند هيچ تصميمى نگيرند تا اين که يک تصميم غلط بگيرند.

 

کساني که دست خط تند و شتابزده اى دارند

احتمالاً افرادى کم حوصله هستند و از اتلاف وقت خسته مى شوند و از نظر خلق و خو بسيار لحظه اى هستند. سريع درک مى کنند و در نشان دادن رفتار و احساساتشان چندان پايدار نيستند و اغلب به دليل شتابزدگى در تصميم گيرى دچار لغزش و خطا شده و از اين که در آرامش به حرف هاى دوستانشان گوش کنند خسته مى شوند.

 

کساني که دست خط ساده اى دارند و خيلى ابتدايى مى نويسند

در روابط با ديگران ترجيحاً واقع گرا و با تدبير هستيد و نمى توانيد قبول کنيد که گاهى بايد با ديگران کنار بياييد و به آن ها توجه کنيد و همچنين اطرافيان به ندرت از آن چه درون شما مى گذرد آگاهى پيدا مى کنند.

 

 

کساني که دست خطى زيبا و پررنگ و لعابى دارند

اين امکان وجود دارد که گاهى به شدت رسمى برخورد کرده و خيلى مفصل و با علاقه درباره مسايل دلخواهتان حرف بزنند و اين احتمال نيز وجود دارد که درخواسته ها و تمايلات تان پرتوقع و رويايى باشند.

 

 

اگر شما خود را داراى دست خط ريزى مى بينيد و بسيار کوچک مى نويسيد

احتمالاً شما توانايى هاى خود را دست کم مى گيريد و خودتان را از آن چه واقعاً هستيد کمتر ارزيابى مى کنيد و ممکن است گاهى تنگ نظر و خرده گير باشيد.

 

 

اما اگر درشت مى نويسيد

اين احتمال وجود دارد که خودتان را زيادى بزرگ و مهم جلوه داده و گاهى بسيار با اعتماد به نفس و از موضع قدرت رفتار مى کنيد.

 

 

اگر کسى دست خط شکسته اى دارد و حروف را زوايه دار و شکسته مى نويسد

فردى بسيار با اراده مى باشد و در کارهايش حد وسط را قبول ندارد و به همين علت اهل سازش و مصالحه نيست و اغلب به همين خاطر که وسط را دوست ندارد از ديگران خسته مى شود و تصميمى نمى گيرد چون دوست ندارد راه اشتباه را انتخاب کند.

 

اگر فردى دست خط ملايم و کشيده اى دارد

آدمى چند بعدى است و مى تواند مشکلاتش را از زواياى مختلف بررسى و درک کند. برايش تنوع مهم است و گاهى احساس مى کند استعدادهاى زيادى دارد و نمى تواند هيچ کدام شان را به درستى شکوفا کند. ممکن است فردى زود رنج باشد و به ندرت عليه برداشت ها و انتقادات ديگران از خود دفاع کند.

 

 

اگر کلمات را در هم و فشرده مى نويسيد

احتمالاً شما فرد راحتى نيستيد و در جمع خودتان را کنارى مى کشيد و مى خواهيد کنترل خود را از دست ندهيد. از برقرارى رابطه با ديگران خوشتان نمى آيد و گاهى دوست نداريد خود را فردى خوش فکر نشان بدهيد. اغلب بعد از ديگران ابراز عقيده مى کنيد و عقيده خود را مى گوييد واين به اين علت است که قدرى محتاط هستيد.

 

 

کسى که کلمات را با فاصله و باز باز مى نويسد

خيلى راحت با ديگران رابطه برقرار کرده و خيلى ساده و بى تکلف و مستقيماً به ديگران نزديک مى شود. گاهى به راحتى از کوره درمى رود و با اين کار ممکن است به حريم شخصى ديگران تجاوز کند و اين به اين علت است که او ارزشى به خوددارى کردن و کنترل خود نمى دهد، اما انسانى کوشا و باطراوت است که سريع تصميم گرفته و با کارهاى خود به ديگران خدمت مى کند.
کلمات کليدي : آيا فردي‌ جسور هستيدآيا فردي‌ كاري‌ و سخت‌ كوش‌ هستيد آيا فردي‌ معاشرتي‌ و خونگرم‌ هستيد آيا فردي‌ هنرشناس‌ و اهل‌ هنر هستيدآيا فردي‌ خوش‌ بين‌ هستيد آيا فردي‌ برون‌ گرا، سرزنده‌، شاد و بانشاط هستيد آيا شما به‌ راحتي‌ دوست‌ پيدا مي‌كنيد روانشناسی دروغ تست روان شناسی آیا شما قاتل خواهید بود یک تست شخصیت سنجی مفصل تست روانشناسی بو یک تست مفید و جالب برای سنجش عملکرد مغز تست خودشناسی تا چه حد فضول هستید تست خودشناسی میزان محبوبیت شما تست روانشناسی سنجش میزان عشق مثلثی اشترنبرگ تست ازدواج ویژه دختر و پسران مجرد رازهای رفتاری ماه های مختلف سال تست خود شناسي براي زندگي مشتركشخصیت شما چه رنگيه آزمون خودشناسی رفتار مردی که شما را بخواهد جدیدترین تست روانشناسی شخصیت شخصیت زنانه و شخصیت مردانه سرد مزاجید یا گرم مزاج رابطه روز تولد و شخصیت شما تست روانشناسی قربانیان عشق مردان بی وفا را از طریق چهره بشناسید + راه شناسایی میزان عشق متولدین ماه های سال تست هوش با نتیجه گیری بسیار عالی تعجب نكنيد يك پرسش ساده/شما چه جوري سلام مي‌كنيد خصوصيات اخلاقي بر اساس تاریخ تولد تست هوش و IQ جدید ماه بسیار دقیق شکل ابروها و رابطه آنها با شخصیت ما شخصیت شناسی با سنگ ها شناخت شخصیت از روی خنده کدوم طرفی واقعآ جالبه رابطه تاریخ تولد و شخصیت تست خودشناسي فرويد جدیدترین تست روان شناسی دركشورآمریكا تست میزان شجاعت این تابلو چه چیزی کم داردشخصیت شناسی از روی آدامس مورد علاقه شخصیت شناسی از روی رنگ چشم شخصيت شناسي از روي دست خط شخصيت شناسي از نحوه دست دادن و حرکات دست افراد شخصیت شناسی از روی دندان شناخت شخصیت از روی حرکات بینی شخصیت شناسی از روی حرکات چشم ها تعجب انگیزترین تست روانشناسی سال ۹۰ تست جالب:چه اندازه با احساسات وعواطف خود در ارتباط هستید تست خودشناسی بـه كار فكـر می‌كنیـد یـا بـه تفریـح تست میزان عواطف و احساسات شما درباره متولدين هر ماه از این كارها اجتناب كنيد شخصيت شما جذب چه تيپ مردهايي مي شود علامتی که افراد دروغگو را لو می ‌دهد تفاوتهای جالب روانشناسی زنان و مردان نمره اعصاب شما چند است اسرار روانشناسانه شکل امضاءتشخیص شخصیت از روی گروه خونی شماتست روانشناسي عدد مورد علاقه

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 4 بهمن ماه ، 1390 توسط admin  چاپ مطلب

مرتبط با موضوع :

 دکتر ابولفضل صالح راد  [دوشنبه، 5 تير ماه ، 1396]
 پرفسور دکتر کامران عدلی  [يكشنبه، 28 خرداد ماه ، 1396]
 دکتر مهرداد محمدپور  [يكشنبه، 28 خرداد ماه ، 1396]
 دکتر شهاب الدین بهرامی  [شنبه، 27 خرداد ماه ، 1396]
 دکتر نرجس سروش-  [شنبه، 27 خرداد ماه ، 1396]
 شخصيت شناسي از نحوه دست دادن  [سه شنبه، 4 بهمن ماه ، 1390]
 شخصیت شناسی از روی دندان  [سه شنبه، 4 بهمن ماه ، 1390]
 شناخت شخصیت از روی حرکات بینی  [سه شنبه، 4 بهمن ماه ، 1390]
 شخصیت شناسی از روی حرکات چشم ها  [سه شنبه، 4 بهمن ماه ، 1390]
 تعجب انگیزترین تست روانشناسی سال ۹۰  [سه شنبه، 4 بهمن ماه ، 1390]

نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : sig10vih
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 3.66
تعداد آراء: 3


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

اشتراک گذاري مطلب